Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

O Przedszkolu

O Przedszkolu

Zapraszamy wszystkie dzieci kochające Kubusia Puchatka i jego przyjaciół do wspólnej zabawy i nauki w Stumilowym Lesie, a Rodziców do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Na początek proszę sobie wyobrazić miejsce, w którym dzieci czują się szczęśliwe i do którego przychodzą z nieskrywaną radością i fascynacją. Miejscem tym jest Stumilowy Las, w którym mieszkają ulubieńcy dzieci - Kubuś Puchatek i jego przyjaciele.

 

W Stumilowym Lesie panuje ciepła i serdeczna atmosfera, dzieci mają dużo kolorowych zabawek i gier.  Mieszkańcy Stumilowego Lasu nigdy nie pozwolą, aby jakiekolwiek dziecko czuło się samotne i zrobią wszystko, by każdego dnia poznawało nowe tajniki otaczającego świata.

 

Zapewne każdy Rodzic marzy o istnieniu właśnie takiego miejsca dla swych pociech. Stumilowy Las jest miejscem, w którym spełniają się marzenia zarówno dzieci jak i ich rodziców. Celem Stumilowego Lasu jest zapewnienie Państwa dzieciom bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki, tak aby rozwijały się w sposób harmonijny pod okiem psychologów i pedagogów otoczone swoimi rówieśnikami.

 

Każdy przedszkolak, aby przygotować się do nauki w szkole potrzebuje zaaklimatyzować się w gronie dzieci w jego wieku, oswoić się z dorosłymi, innymi niż rodzice i najbliższa rodzina oraz nauczyć się dyscypliny.

Data dodania: 2017-10-24 20:59:11
Ilość wyświetleń: 2598
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Facebook